Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Метална кофичка со рачка од јута


        

Метална кофичка со рачка од јута

метална кофа

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-25100000
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166790102
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парче  
YTllNDc2MW