Introduction » Хоби » Металик восок 30ml


        

Металик восок 30ml

восок за позлата

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB350430
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете металик боја
Цена without Tax : 542 мкд
Цена including Tax (18 %):
639 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTE0M2Y0OG