Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Металик восочна паста 20 ml - изберете боја


        

Металик восочна паста 20 ml - изберете боја

металик восочна паста PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT442
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик восочна паста Pentart 20 ml
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmFjYT