Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Металик спреј траен 150 ml - изберете боја


        

Металик спреј траен 150 ml - изберете боја

металик спреј Lukas

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LKS465
Производител: LUKAS
Изберете боја на металик спреј Lukas
Цена without Tax : 457 мкд
Цена including Tax (18 %):
539 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

YjY0ZTd