Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Металик пигмент прашок 5 g - изберете боја


        

Металик пигмент прашок 5 g - изберете боја

пигмент прашок со ефект Pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT336mp
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик пигмент прашок 5g
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд
ZDI3YTEyN