Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Металик листови 140x140 mm - изберете нијанса


        

Металик листови 140x140 mm - изберете нијанса

хоби прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTLEAF
Производител: PENTART
Изберете боја на металик листови
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ODU3ODM