Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Метали парчиња имитација на алуминиум 14x14 cm / 100 парчиња


        

Метали парчиња имитација на алуминиум 14x14 cm / 100 парчиња

парчиња за позлатување

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RNSSHEALUM
Производител: Renesans
EAN code: 5900310022271
Цена without Tax : 567 мкд
Цена including Tax (18 %):
669 мкд

into the basket:
  парче  
YzZhMDI2M