Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Изработка на накит » Метален приверзок со стаклен дел 18x25 mm - 5 бр


        

Метален приверзок со стаклен дел 18x25 mm - 5 бр

метални полупроизводи за правење накит

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT26222
Производител: PENTART
EAN code: 5996546000954
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парче  
NjI2MTI