Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Мат гел медиум 020 Amsterdam Heavy - 500 ml


        

Мат гел медиум 020 Amsterdam Heavy - 500 ml

прибор за сликање Amsterdam

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: RTL24183020
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079379742
Цена without Tax : 1,143 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,349 мкд

into the basket:
  парче  
MjM3OWY