Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби бои » Маслени бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12ml


        

Маслени бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12ml

Сет за сликање со маслени бои

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: RTL9010113M
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079298623
Вообичаена цена 1,790 мкд
Цена without Tax : 1,397 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,649 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OTM0MzQ0