Introduction » Маслени бои » Сет маслени бои » Маслени бои Pebeo Studio XL – сет 40 x 20 ml


        

Маслени бои Pebeo Studio XL – сет 40 x 20 ml

уметнички маслени бои PEBEO

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO920241
Производител: PEBEO
EAN code: 3167869202413
Цена without Tax : 2,703 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,190 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZjA2OWQ4MD