Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Маслена боја за ефект на патина Decola 50 ml - изберете нијанса


        

Маслена боја за ефект на патина Decola 50 ml - изберете нијанса

маслена патина Decola

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP14428
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете маслена боја за ефект на патина Decola 50 ml
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZGU4Yjc1Zm