Introduction » Хоби » Позлата и патина » Маслена боја со ефект на патина Decola 50 ml - 515 blue


        

Маслена боја со ефект на патина Decola 50 ml - 515 blue

маслена патина Decola

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP14428_515
Производител: St. Petersburg
EAN code: 4690688006751
Изберете маслена боја за ефект на патина Decola 50 ml
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

YjNmYjg5OT