Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Маслена боја Royal Talens ArtCreation 200 ml - изберете нијанса


        

Маслена боја Royal Talens ArtCreation 200 ml - изберете нијанса

Маслени бои Royal Talens

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL9016
Производител: Royal Talens
Изберете нијанса на маслени бои Royal Talens - Art Creation
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2Q2ZjYx