Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Маслени бои » Маслена боја Daler-Rowney GEORGIAN 75 ml - изберете нијанса


        

Маслена боја Daler-Rowney GEORGIAN 75 ml - изберете нијанса

маслена боја Daler-Rowney Georgian

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR111075
Производител: Daler - Rowney
Изберете нијанса на маслена боја D-R GEORGIAN
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDQ4MT