Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Маскирна течност [masking fluid] за акварели Daler-Rowney 75 ml


        

Маскирна течност [masking fluid] за акварели Daler-Rowney 75 ml

маскирна течност

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR114007020
Производител: Daler-Rowney
EAN code: 5011385919288
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд
YjllNmI2Mz