Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Маркери и фломастери » Маркери COPIC Classic Pastel Colours - сет 12 бр


        

Маркери COPIC Classic Pastel Colours - сет 12 бр

фломастери COPIC Classic

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: HMDCOP20075704
Производител: Copic
EAN code: 4013695257129
Цена without Tax : 3,636 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,290 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDc1M