Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Маркери и фломастери » Маркер за маскирање Solo Goya Fine 1-2 mm


        

Маркер за маскирање Solo Goya Fine 1-2 mm

маркер за маскирање за акварел

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL18160
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798121600
Вообичаена цена 249 мкд
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
YzkxZT