Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовки за подлога » Магнетен медиум за грундирање Magnetic Primer 250 ml


        

Магнетен медиум за грундирање Magnetic Primer 250 ml

магнетен медиум за грундирање Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KRL76155
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798117788
Вообичаена цена 759 мкд
Цена without Tax : 542 мкд
Цена including Tax (18 %):
639 мкд

into the basket:
  парче  
NjUwYTM