Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » Глина за техниката на стуткана хартија која се суши на воздух PatMaché 680 g


        

Глина за техниката на стуткана хартија која се суши на воздух PatMaché 680 g

глина која се суши на воздух JOVI

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: JOV380
Производител: JOVI
EAN code: 8412027025041
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  
OWEyMmZ