Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » Глина за моделирање 300 g - бела


        

Глина за моделирање 300 g - бела

маса за моделирање KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN13170800000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540011374
Цена without Tax : 130 мкд
Цена including Tax (18 %):
153 мкд

into the basket:
  парче  
YzA5YTg