Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Лесно прилагодлив шестар со продолжувач 170 mm


        

Лесно прилагодлив шестар со продолжувач 170 mm

Технички шестари

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61501
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057000175
Цена without Tax : 745 мкд
Цена including Tax (18 %):
879 мкд

into the basket:
  парче  
MWRkZjFk