Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Лесно прилагодлив шестар со молив


        

Лесно прилагодлив шестар со молив

Прибор за цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61504
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057615041
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  
MDU0OD