Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Лепливи стапчиња 11 mm за пиштол за лепење MEYCO - 10 бр


        

Лепливи стапчиња 11 mm за пиштол за лепење MEYCO - 10 бр

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MYC65708
Производител: MEYCO
EAN code: 4028245657083
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDQ4Z