Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Лента со точки 12 mm - изберете боја


        

Лента со точки 12 mm - изберете боја

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSTUHAbodk-12mm
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на лента
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

into the basket:
  парче  
YWFkNjZjYT