Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Линијар со криви агли K13

технички прибор KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN074700500000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540109743
Цена without Tax : 53 мкд
Цена including Tax (18 %):
63 мкд

into the basket:
  парче  
YTYyYjgx