Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Линијар 20cm KTR

технички прибор KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN072455100000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540115263
Вообичаена цена 23 мкд
Цена without Tax : 14 мкд
Цена including Tax (18 %):
17 мкд

into the basket:
  парче  
ZmZkYjc