Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Лампа од картон DIY 30 x 16 cm


        

Лампа од картон DIY 30 x 16 cm

картонски светла

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPZK-005A
Производител: DP Craft
EAN code: 5907590002023
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
789 мкд

into the basket:
  парче  
YzBmYmE5