Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Моливи и јаглен » Лакиран графитен молив 6 стран / различна цврстина


        

Лакиран графитен молив 6 стран / различна цврстина

лакиран графитен молив

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8971
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539099284
Изберете графитен молив во лак
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

into the basket:
  парче  
ZmRjM