Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Лак за микро crackle ефект во 2 фази - 20 ml + 20 ml


        

Лак за микро crackle ефект во 2 фази - 20 ml + 20 ml

crackle лак за мирко линии

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT13377
Производител: PENTART
EAN code: 5997412709483
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTczYj