Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на керамика » Лак за фин crackle ефект во 2 фази - 100 ml + 100 ml


        

Лак за фин crackle ефект во 2 фази - 100 ml + 100 ml

crackle лак за фини линии

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2477
Производител: PENTART
EAN code: 5997412753356
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парче  
N2Q4ZTJkY