Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на керамика » Лак со ефект на пукање -crackle effect -нежни линии - 50 ml + 50 ml


        

Лак со ефект на пукање -crackle effect -нежни линии - 50 ml + 50 ml

лак со ефект на пукање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2476
Производител: PENTART
EAN code: 5997412753349
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  
ZTQyYWU1ZW