Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Разно » Лак со 3D ефект Pentart - 40 ml


        

Лак со 3D ефект Pentart - 40 ml

декоративен лак pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT21329
Производител: PENTART
EAN code: 5997412754735
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  
NTY0YjZj