Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Кутија во форма на срце 12 x 14cm/ В 4.5cm


        

Кутија во форма на срце 12 x 14cm/ В 4.5cm

дрвени полупроизводи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: NHR34478
Производител: NERCHAU
EAN code: 4028245344785
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
YWU4ODBmY