Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Кутија од стиропор - овална 15 x 11 cm


        

Кутија од стиропор - овална 15 x 11 cm

производи од стиропор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDIST-079
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589981070
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
MTA5ODNm