Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » Туби и ташни за цртежи » Куферче со рачка LENIAR LE90433


        

Куферче со рачка LENIAR LE90433

куферче за прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90433
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904336
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  
NTU3NWE