Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Куфер од картон 25.5x17.5x8.5 cm


        

Куфер од картон 25.5x17.5x8.5 cm

куфер од картон

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT7659
Производител: PENTART
EAN code: 8024273034595
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

into the basket:
  парче  
ZWY3OGZh