Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Крива линија од винил LENIAR - 50cm

Винилова крива линија LENIAR - 50cm

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90537
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057905371
Цена without Tax : 423 мкд
Цена including Tax (18 %):
499 мкд

into the basket:
  парче  
MzI4ODBiY