Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Смола - премаз » Кристална смола во боја Pebeo Gedeo 150 ml


        

Кристална смола во боја Pebeo Gedeo 150 ml

уметничка смола

 

Product no.: PBO766core
Производител: PEBEO
EAN code: PBO766core
Изберете боја на кристална смола Pebeo Gedeo 150 ml
Цена without Tax : 694 мкд
Цена including Tax (18 %):
819 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjJmM