Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Креп хартија 50 x 200 cm - бела


        

Креп хартија 50 x 200 cm - бела

креп хартија

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH657928
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5908243657928
Цена without Tax : 25 мкд
Цена including Tax (18 %):
29 мкд

into the basket:
  парче  
ZDk2O