Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Акрилни бои » Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml Gray


        

Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml Gray

акрилна боја

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNTCASM_27955
Производител: PENTART
EAN code: 5996546007540
Изберете нијанса крем полусјајни акрилни бои Pentart 60 ml
Цена without Tax : 108 мкд
Цена including Tax (18 %):
127 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YjJhN2R