Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Акрилни бои » Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml Dark green


        

Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml Dark green

акрилна боја

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTCASM_27934
Производител: PENTART
EAN code: 5996546007335
Изберете нијанса крем полусјајни акрилни бои Pentart 60 ml
Цена without Tax : 108 мкд
Цена including Tax (18 %):
127 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTNiYWI0Z