Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор за деца » Креда школска бела 12бр


        

Креда школска бела 12бр

школска креда KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN111505
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540008824
Вообичаена цена 95 мкд
Цена without Tax : 68 мкд
Цена including Tax (18 %):
80 мкд

into the basket:
  парче  
OThlN2Mw