Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Креда маркер KREUL Chalky Chalk XXL Snow White


        

Креда маркер KREUL Chalky Chalk XXL Snow White

chalky marker

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL22731
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798118051
Цена without Tax : 313 мкд
Цена including Tax (18 %):
369 мкд
YzUwNDM4Z