Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » Креативен сет за правење печати ESSDEE - 10 делен


        

Креативен сет за правење печати ESSDEE - 10 делен

креативен сет Essdee

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ESDL2SCK
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127183876
Вообичаена цена 990 мкд
Цена without Tax : 796 мкд
Цена including Tax (18 %):
939 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

N2E0ZD