Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » Креативен сет за линорез ESSDEE - 10 делен


        

Креативен сет за линорез ESSDEE - 10 делен

креативен сет Essdee

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ESDL3BPEK
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127183869
Вообичаена цена 1,409 мкд
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YTc2OTBi