Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Хоби лепак » Креативен сет Foto Transfer Potch Vintage Living


        

Креативен сет Foto Transfer Potch Vintage Living

креативен сет Hobby Line Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL49990
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798499907
Вообичаена цена 879 мкд
Цена without Tax : 618 мкд
Цена including Tax (18 %):
729 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NWJlNzBj