Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Контура GLASS & TILE 20ml


        

Контура GLASS & TILE 20ml

контура за стакло - керамика и порцелан

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB2109
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја на контура за стакло
Цена without Tax : 245 мкд
Цена including Tax (18 %):
289 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

NzYwYzcxO