Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Комплет 4 кружни дрвени свеќници


        

Комплет 4 кружни дрвени свеќници

дрвени свеќници

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH2703
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500002762
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парче  
NjUyZjA5