Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Kerotix лак на база на восок Umton 800 ml


        

Kerotix лак на база на восок Umton 800 ml

Kerotix 800 ml

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: UMT323180
Производител: UMTON Czech Republic
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  
YTIyO